JOGA

Joga – tai kūno, minčių ir jausmų sąjunga subtiliame judesyje. Atlikdami kūno stiprinimo, tempimo ir atsipalaidavimo pratimus, dėmesį koncentruojame ne į aplinką, o į savo pojūčius, tai padeda geriau pažinti ir suvokti save.

Skaityti toliau

PILATESAS

Informacija ruošiama.

Skaityti toliau

KALANETIKA

Kalanetika primenanti šokius, turinti baleto elementų, šiek tiek pilvo šokių “prieskonių” , daug moteriško charakterio, plastiškų judesių, tiesios laikysenos, lankstumo, dubens įtraukimo, ramios muzikos, atsipalaidavimo…

Skaityti toliau

ZUMBA

Zumba treniruotės – tai fitneso vakarėliai, kuriuos sudaro pasauliniai šokių muzikos ritmai kartu su lengvai atkartojama šokių choreografija sukuriant dinamiką tarp šokio ir sporto. Sportuodami pagal Zumba, stiprinsite širdies ir absoliučiai viso kūno raumenų tonusą.

Skaityti toliau

VAIKŲ SPORTINIAI ŠOKIAI

Sportiniai šokiai vaikams – laviname vaikų laikyseną, koordinaciją, ištvermę, muzikalumą. Padedame vaikams ugdyti sportiškumą, ritmo pajautimą. Tai meno ir sveikatos santykis.

Skaityti toliau

JAUNŲJŲ ŠOKIS

Mes padėsime jums sukurti jūsų šventės emociją. Per keletą užsiėmimų mes padėsime išmokti šokio žingsnių ir sukursime jums šokio choreografiją pagal jūsų pasirinktą muziką. Choreografija bus kuriama išskirtinai jūsų porai.

Skaityti toliau